• Motoryzacja w biznesie
    Jak prowadzić biznes motoryzacyjny?

                                                                


                            

                       

 

   Na rynku IT można znaleźć dużą liczbę programów do fakturowania oraz innych programów dla firm. Dobry program do fakturowania  powinien posiadać wszystkie funkcji niezbędne do wystawiania faktur VAT, zaliczkowych, końcowych, pro-forma oraz korygujących i paragonów fiskalnych.

Przede wszystkim musimy określić do czego, jest nam potrzebny program do fakturowania. Jeżeli mamy małą firmę, możemy skorzystać z aplikacji do fakturowania. Programy do fakturowania powinny być proste w obsłudze, mieć przyjazny interfejs. Program może być darmowy, ale będzie posiadał ograniczoną liczbę funkcji. Bardzo przydatna jest funkcja wystawiania faktur online i wysyłania ich mailem do klienta. Znacznie to usprawnia pracę.

Dzięki programowi do fakturowania, który daje możliwość wystawiania faktur online, możesz nie tracić czasu na zapisywanie plików w formacie PDF, załączanie ich w mailach. Jeżeli możesz również umieścić przycisk, który pozwoli opłacić fakturę online, to w ten sposób zaoszczędzimy czas naszych klientów.

Najlepsze oprogramowania do fakturowania (np. tutaj ) są w stanie wczytać dane klienta z Głównego Urzędu statystycznego, wystarczy wprowadzić NIP klienta, a inne dane pojawią się automatycznie. Szczególnie przydatna ta funkcja jest dla firm, która wystawia więcej niż 10 faktur miesięcznie.

Tagged Under