• Motoryzacja w biznesie
    Jak prowadzić biznes motoryzacyjny?

                                                                


                            

                       

 

Kiedy psuje się samochód, życie wywraca się do góry nogami, nie jesteśmy w stanie ogarnąć wszystkiego na raz, pododnie się czujemy, kiedy psuje się quad.

Oczywiście nie jest on tak niezbędny w życiu codziennym, jak auto, ale jednak miłośnicy quadów twierdzą, że jest to również wielki problem.

Na szczęście części do quada można kupić w sklepie internetowym www.aparts.pl i szybko naprawić usterkę. Mimo że części zapasowe dla quadów nie kosztują dużo w porównaniu do części samochodowych, jest to często spory wydatek i właściciel chciałby na tym nieco zaoszczędzić. Często przychodząc do sklepów właściciele quadów od razu proszą o części nieoryginalne, sugerując tym, że markowe części są droższe.

Rzeczywiście często jest tak, że zamienniki są dość dobrej jakości, czasami praktycznie nie różnią się od tych części oryginalnych, jednak kosztują dwa, a nawet trzy razy mniej. Dlaczego tak się dzieje?

Oryginalne części dla quadów często kosztują więcej wyłącznie ze względu na markę, jednak produkowane są tak samo w chińskich fabrykach, jakościowo nie różnią się od zamienników. Płacimy w tej sytuacji wyłącznie za markę, wtedy gdy kupując części nieoryginalne, które są produkowane w krajach z tanią siłą roboczą oraz niskimi kosztami produkcji, oszczędzamy spore kwoty.

Tagged Under