• Motoryzacja w biznesie
    Jak prowadzić biznes motoryzacyjny?

                                                                


                            

                       

 

 

 

 

Możliwość jeżdżenia swoim własnym samochodem przynosi bez wątpienia bardzo wiele zalet. Niezależność od kapryśnej niejednokrotnie komunikacji miejskiej, duży komfort odbywania nawet długich podróży czy możliwość dostania się w bardzo wiele miejsc w sposób dość szybki i wygodny to bez wątpienia tylko niektóre z nich.

 

 

Jednak osoby posiadające samochód nieco dłużej podkreślają, że jeżdżąc swoim prywatnym pojazdem trzeba mieć świadomość, iż prędzej czy później ulec on może awarii. Usterki bywają różne, zarówno mniej zaawansowane, jak i poważniejsze. Żadnej z nich jednak nie można ignorować.

 

            

 

Ostatnią awarią, jakie poświęcić musiałem więcej czasu, był problem z turbosprężarką. - przyznaje Mateusz. - Na szczęście znalazłem sprawdzony serwis, który zajmuje się tego typu częściami i bardzo sprawnie je regeneruje. Kontakt do niego znajduje się pod następującym linkiem -  www.rotortech.eu/oferta/regeneracja-turbosprezarek. Od kiedy świetnie zajęli się moim samochodem, polecam ich usługi wszystkim znajomym.

 

Staram się nie eksploatować mojego samochodu ponad jego miarę, ponieważ każda wizyta u mechanika bardzo mnie stresuje, jednak niektórych sytuacji oraz awarii po prostu nie można przewidzieć. - wyznaje Karolina. - Tak było z niespodziewaną awarią skrzyni biegów w moim samochodzie, która okazała się dość poważna. Zostałam bez samochodu na ponad dwa tygodnie, a sama naprawa kosztowała mnie nie tylko dużo nerwów, ale niestety również pieniędzy.

 

Tagged Under